TRY 59
In stock
Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti
  • Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti

Madame Tussauds İstanbul İndirimli Giriş Bileti

66 TL 59 TL Var
Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz e-posta adresinize ve cep telefonunuza gönderilecektir. Kupon kodunuz satın aldıktan sonra iptal edilemez. Kişi başı dilediğiniz kadar kupon alabilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yetişkin bileti 18 - 64 yaş arasını, çocuk bileti 3 -17 yaş arasını kapsamaktadır. 3-17 yaş arasındaki çocuk ziyaretçilerimiz merkezlere 18 yaşından büyük bir yetişkin ile giriş yapabilirler, öğrenci bileti ise 14 yaş üstünü kapsamaktadır. Öğrenci bileti öğrenci kimlik kartının gişede gösterilmesi durumunda geçerlidir. Alınan kodların merkez gişelerinde doğrulatılması gerekmektedir. 0-24 ay arası çocuk ücretsizdir. Kimlik ibrazı gereklidir. MADAME TUSSAUDS haftanın her günü 12:00 - 20:00 arası açıktır. Son giriş saati: 19:00'dır. Seans bulunmamaktadır, girişiniz sonrasında merkezde istediğiniz kadar kalabilirsiniz. Alınan promosyon biletler gişelerde giriş önceliği sağlamaz. Özel kodunuzun gişede bilete dönüştürülmesi gerekmektedir. Bu fırsat sadece T.C vatandaşları için geçerlidir. Merkez girişinde T.C kimlik ibrazı zorunludur. Merkez yetkilileri Kimlik ibraz edemeyen misafirleri içeri kabul etmeme yetkisine sahiptir. This offer is only valid for Turkish citizens. Guests have to bring their Turkish ID’s at the entrance. Guests who doesnt have Turkish ID will not be accepted to attraction.

Madame Tussauds İstanbul’da en sevdiğiniz ünlülere dokunun, tarihin en önemli isimleri ile yan yana fotoğraf çektirin, eğlencenin bir parçası olun.

 

Bal Mumu Heykel Müzesi Madame Tussauds 21. merkezini İstanbul'da açtı ve büyük ilgi gördü. Siz de bu ilgi gören müzeyi gezmek hatta Madame Tussauds biletlerine uygun fiyata sahip olmak ister misiniz? Değerli üyelerimiz için Madame Tussauds bilet fiyatları sayfamızda size özel indirimlerle! Madame Tussauds fırsatı size bu müzeyi gezme zevkini indirimli bilet fiyatları ile sunuyor.

Sevdiğiniz ünlülerin bal mumundan yapılmış bire bir heykellerini görmek, onlarla fotoğraf çekilmek ve bu sanata hayran olmak için Bal Mumu Heykel Müzesi Madame Tussauds'u mutlaka ziyaret edin!

Madame Tussauds nerede? Madame Tussauds ulaşım bilgileri nelerdir? diyenler şehrin kalbindeki bu müzeye kolaylıkla gidebileceksiniz. Taksim Pera'da bulunan Madame Tussauds müzesi konumu ile de gönülleri fethediyor.

Bal Mumu Heykel Müzesi Madame Tussauds'a çocuklar ve yetişkinler için uygun fiyata giriş biletlerinizi hemen alın!

Madame Tussauds

250 yıllık bir geçmişe sahip Madame Tussauds markası artık İstanbul’da! Tarihi ve kültürel kahramanlar ve geçmişten bugüne sanat, spor ve siyaset dünyasının yaklaşık 60 ünlü ismin yer alacağı Madame Tussauds İstanbul'da Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinde tarihi bir gezinti yapabilir, Türkiye’den birçok ismin yanı sıra çok sayıda uluslararası müzik, spor ve film yıldızıyla da tanışabilirsiniz.