TRY 937.55
In stock
Babyhope Alezli Visco Oyun Parkı Yatağı 70 X 110 Cm
  • Babyhope Alezli Visco Oyun Parkı Yatağı 70 X 110 Cm

Babyhope Alezli Visco Oyun Parkı Yatağı 70 X 110 Cm

2361 ₺ 937.55 ₺ Var
BEBEĞİNİZİN İÇİNE GÖMÜLMEYECEĞİ 60 DANCİTE SERTLİGİNDEKİ VİSCONUN ALTINDA 28 DANCİTE SERTLİĞİNDE Kİ PU LATEX İLE DESTEKLENMİSTİR. BEBEĞİNİZİN İÇİNE GÖMÜLÜCEGİ YATAKLAR OMİRİLİK GELİŞİMİN...

BEBEĞİNİZİN İÇİNE GÖMÜLMEYECEĞİ 60 DANCİTE SERTLİGİNDEKİ VİSCONUN ALTINDA

28 DANCİTE SERTLİĞİNDE Kİ PU LATEX İLE DESTEKLENMİSTİR.

BEBEĞİNİZİN İÇİNE GÖMÜLÜCEGİ YATAKLAR OMİRİLİK GELİŞİMİNİ ETKİLEMEKTEDİR 

BU SEBEPLE BEBEK YATAKLARI TATLI SERT OLMALIDIR.

BABYHOPE Visco yataklar 2 katmanlıdır.  

 

 

1. Katman 60 DENCİTE  2 cm kalınlığında visco

 

 

2. Katman 28 DENCİTE 4 cm kalınlığında PU LATEX
 
TOPLAM YATAK YÜKSEKLİĞİ 7+-1 CM DİR
      En İyi Bebek Yatağı

Bebek yatağı geçmişte ebeveynlerin öncelikli satın alma kalemleri arasında değilken günümüz anne ve babaların bebekleri için en dikkat ettiği seçimlerden biri haline gelmiştir. Bunun için de ?en iyi bebek yatağı nasıl olmalı?? gibi sorularla her gün yüzlerce ebeveyni doğru şekilde bilgilendirmek için çaba harcıyoruz.

Bebek yatağı öncelikli olarak bebeğinizin kemik gelişimi için uygun sertlikte hazırlanmış olmalı. Bununla birlikte içerisinde metal ve solvent bazlı yapıştırıcıların kullanılmadığı bebek yatakları tercih edilmeniz sağlığı açısından daha faydalı olacaktır.

En iyi bebek yatağı ise doğal malzemelerden hazırlanan, hava geçirgenliği yüksek, nemi tutabilen ve anti bakteriyel ürünlerden oluşmalıdır. HEYNER bebek yataklarında nerdeyse tamamında sertifikalı doğal malzemeler kullanılmaktadır. Her 2 tarafıda kullanılabilen bebek yataklarımızın iki yüzeyinde de orta sert konfor yapısı vardır ve bebeğinizin kemik gelişimi için mükemmel konfora sahiptir.