TRY 629.10
In stock
Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti
  • Marina Aquapark Giriş Bileti

Marina Aquapark Giriş Bileti

699 ₺ 629.10 ₺ Var
Kupon kodlarının işletmeye giriş yapmadan en az 30 dk. önce alınması gerekmektedir. Kampanya sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için geçerlidir. (This offer is only valid for citizens of the Republic of Turkey.) Çalışma saatlerimiz; Aslan Park 20 Haziran'a kadar 10.00-18.00, yaz tatili boyunca 10.00-18.00 dir.  0-36 ay çocuklar ücretsizdir. 3 yaş üzeri her kişi için bilet alınmalıdır. Soyunma odalarında kullanılan dolaplar için gişeden depozitolu kilit satın alabilirsiniz veya kendi kilidinizi getirebilirsiniz.(Kilit için alınan depozito nakit 50 TL olarak tahsil edilecektir.) Damsız alınmamaktadır. Dışarıdan yiyecek, içecek getirilmesi yasaktır. 16 yaşından küçükler yanlarında ebeveynleri olmadan giriş yapamaz. Çocuk bileti 4-12 yaş aralığını kapsamaktadır. Kampanya Marina Aquapark için geçerlidir. Bu kampanya, başka indirim veya kampanyalar birleştirilemez. Viaport Marina Tuzla kampanya hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İstanbul’un Serinleten Eğlencesi: Marina Aquapark Yaz Fırsatı Başladı!

Bu yaz serinlemek ve eğlence dolu anlar yaşamak için Marina Aquapark'a davetlisiniz! 17 farklı su kaydırağı, çocuklara özel eğlence alanları, dalga havuzu ve eşsiz marina manzarası ile harika bir deneyim sunan Marina Aquapark, bu yazın serinleten fırsatıyla ziyaretçilerine kapılarını açıyor.

Her yaşa hitap eden 17 farklı su kaydırağı ve çocuklara özel bölümlerle, tüm aileniz eğlencenin tadına varacak ve dalga havuzu ile deniz kenarında eşsiz marina manzarası eşliğinde serinleyin ve keyifli anlar yaşayın.


Yazın bu serinleten fırsatını kaçırmayın ve hemen Marina Aquapark'ta yerinizi ayırtın. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte dolu dolu bir gün geçirmenin tam zamanı!

İyi eğlenceler!

Marina Aquapark 

Türkiye’nin En Eğlenceli Aquaparkı
17 Farklı su kaydırağı, çocuklara özel bölümde eğlencenin tadına varılacak kaydırakları, dalga havuzu ile deniz kenarında eşsiz marina manzarasında harika bir deneyim sunan Marina Aquapark Waterland 15 Haziranda kapılarını yeniden ziyaretçilerine açıyor.

Avrupa ve Türkiye’de İlk ve Tek
15 bin m2’lik bir alanda kurulan olan Tuzla Marina Aquapark Waterland, Türkiye ve Avrupa’da bir marina ile entegre olarak inşa edilen ilk aquapark olma özelliğini taşıyor!

Avrupa’nın En Büyük Kaydırakları
Roket formunda, özel giriş teknolojisiyle fark yaratan, 25 metrelik yüksekliği ile Avrupa’nın en büyük kaydırağı Looping Rocket, Tuzla Marina Aquapark’ta!

Gökkuşağının Her Rengi

Fiberglas tüp içine doğrudan renk efektleri ekleyerek, sürüş içinde benzersiz, dramatik bir görsel efektin sunulduğu Black Hole kaydırağı Tuzla Marina Aquapark’ta!

Sağlığınıza Dost Eğlence
Marina Aquapark, havuzlarında Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanarak ve akredite laboratuvarlarda sürekli mikrobiyolojik su tahlilleri yaparak sağlığınızı en ön planda tutar. Kimya mühendislerimiz tarafından haftalık kontroller eksiksiz olarak yapılmaktadır. Tüm tesisimiz, siz değerli misafirlerimizin güvenliği ve sağlığı için titizlikle hazırlanmıştır. Ailenizle birlikte güvenli ve sağlıklı bir ortamda doyasıya eğlence yaşayın. Biz sizin sağlığınızı düşünürken, siz de serinlemenin ve eğlencenin keyfini çıkarın.


Siz doyumsuz eğlence yaşayın, biz sizi düşünürüz!