TRY 309
In stock
Kaşif Desenleri Sprey Dövme Ve Şablon Seti Tattoo
  • Kaşif Desenleri Sprey Dövme Ve Şablon Seti Tattoo
  • Kaşif Desenleri Sprey Dövme Ve Şablon Seti Tattoo

Kaşif Desenleri Sprey Dövme Ve Şablon Seti Tattoo

309 TL Var
Siparişinizle birlikte 1 Tüp Tattoo Dövme Spreyi ve resimde görünen dövme şablonları hediye GönderilirOne Spray Tattoo Yeni nesil pratik sprey dövme setleri ile kendi dövmenizi yapmak çok pratik ve keyifli. İstediğiniz dövme ...
Siparişinizle birlikte 1 Tüp Tattoo Dövme Spreyi ve resimde görünen dövme şablonları hediye Gönderilir

One Spray Tattoo Yeni nesil pratik sprey dövme setleri ile kendi dövmenizi yapmak çok pratik ve keyifli. İstediğiniz dövme desenini seçin, yapıştırın ve dövme spreyini sıkın. Bu kadar basit. Suya dayanaklı ve 1 haftaya kadar kalıcı dövmeniz hazır. Bir tüp ile 10-15 arası farklı dövme yapabilirsiniz. 1 adet One Spray Tattoo şablonu uygun kullanım şartlarında ortalama 4 kere kullanılabilir.

NASIL UYGULANIR?

Dövme yapacağınız alanı ıslak medille silin ve kurulayın. Şablonu vücudunuza yapıştırın. Onespray Tattoo Dövme Spreyini 15 Cm uzaktan aralıklarla sıkın. 10 saniye bekleyin ve şablon etiketini sökün. 1 Dakikada gerçek dövmeden ayırt edilemeyen ve ortalama 1 hafta boyunca banyo ve deniz suyundan etkilenmeyen dövmeniz hazır. İsterseniz dövmeyi kolonya ile silebilir ve istediğiniz zaman gene yapabilirsiniz. Şablonlar yüksek kalitede malzemeden üretildiği için defalarca kullanıma uygundur.