TRY 200
In stock
Ferhan Şensoy'un Kaleminden 'Hayrola Karyola' Tiyatro Bileti
  • Ferhan Şensoy'un Kaleminden 'Hayrola Karyola' Tiyatro Bileti

Ferhan Şensoy'un Kaleminden 'Hayrola Karyola' Tiyatro Bileti

250 ₺ 200 ₺ Var
Ferhan Şensoy'un kaleminden 'Hayrola Karyola' seyirci ile buluşuyor...Evlenmek üzere olan bir çiftin hayatlarına ortak olacağınız bu özel güldürü için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!Siz de keyif dolu bir tiy...

Ferhan Şensoy'un kaleminden 'Hayrola Karyola' seyirci ile buluşuyor...

Evlenmek üzere olan bir çiftin hayatlarına ortak olacağınız bu özel güldürü için indirimli tiyatro biletlerini sakın kaçırmayın!

Siz de keyif dolu bir tiyatro deneyimi için acele edin ve uygun fiyatlı tiyatro biletinizi tükenmeden alın.

iyi eğlenceler.

Hayrola Karyola

Hayrola Karyola, usta yazar Ferhan Şensoy'un kaleme aldığı, çok uzun bir süre Ortaoyuncular’da önce Ayfer Feray sonra Nurhan Damcıoğlu ile kapalı gişe oynadığı 2001 senesinde ise Metin Zakoğlu ve Nurhan Damcıoğlu için yeniden yazarak Metin Zakoğlu Tiyatrosu’na oyun haklarını verdiği . Tam 22 sene sonra ise bugün yeniden Metin ZAKOĞLU’nun yönetip Şebnem KÖSTEM ile oynamak üzere provalara başlanan HAYROLA KARYOLA yeniden sizlerle buluşuyor. Güncelliğini hiç yitirmeyen , bugünün ekonomik ve politik sorunlarına yine aynı şekilde dokunan HAYROLA KARYOLA adlı oyunda Evli çiftimiz ve evlenmek üzere olan bir diğer çiftimizin darboğazda debelenirlen düştükleri komik durumlara tanıklık edeceksiniz.

Metin ZAKOĞLU’nun yönettiği, başrollerde Metin Zakoğlu ve Şebnem Köstem’in oynadığı, ayrıca Bekir Erdem Öz’ün oyuna eşlik ettiği oyunun biletlerini almakta acele edin.

Zakoğlu’nun kabare motifinde sahneye koyduğu bu oyunda Şebnem KÖSTEM ve Metin ZAKOĞLU’nun okuyacağı şarkılar ile oyun size unutulmuş kabare havasını yansıtacak ve çok ama çok eğleneceksiniz.

Ferhan Şensoy’un ağzı ile MÜZİKLİDİR GÜLDÜRÜR…

 

Yazan ; Ferhan Şensoy

Yöneten ; Metin Zakoğlu

Oyuncular ; Şebnem KÖSTEM - Metin ZAKOĞLU ve Bekir Erdem Öz