TRY 440
In stock
5. Karşıyaka Türkü Festivali Kapsamında 3 Mart Hüsnü Arkan Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Konser Bileti
  • 5. Karşıyaka Türkü Festivali Kapsamında 3 Mart Hüsnü Arkan Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Konser Bileti

5. Karşıyaka Türkü Festivali Kapsamında 3 Mart Hüsnü Arkan Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu Konser Bileti

490 ₺ 440 ₺ Var
Yıllardır şarkıları ile hayatımızı güzelleştiren sanatçı Hüsnü Arkan, 5. Karşıyaka Türkü Festivali kapsamında, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda hayranlarıyla buluşuyor...   Türkiye'nin en başarılı besteciler...

Yıllardır şarkıları ile hayatımızı güzelleştiren sanatçı Hüsnü Arkan, 5. Karşıyaka Türkü Festivali kapsamında, Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'nda hayranlarıyla buluşuyor...

 

Türkiye'nin en başarılı bestecileri arasında gösterilen Hüsnü Arkan, sevilen şarkılarıyla sevenlerine keyifli anlar yaşatacak.

 

Hüsnü Arkan konseri ile bu duayen sanatçıyı canlı dinlemek ve uygun fiyatlı konser biletinizi tükenmeden almak için acele edin! 

 

İyi eğlenceler...

Hüsnü Arkan

1991'de "Bir Yalnızlık Ezgisi" isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs'ten sonra 1993'te "İstavrit" albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlügü'ne katıldı. 2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrılan sanatçı, 2011'de "Solo" isimli ikinci albümünü yayımladı.

İlk single çalışması olan "Beş Mayıs"ı Ekim 2011'de piyasaya süren Hüsnü Arkan, 4 Mart 2013 tarihinde ise "Yalnız Değiliz" isimli üçüncü albümüyle adından söz ettirdi.

Ekim 2015'de yayınlanan dördüncü solo albümü Kırık Hava ile beğeni toplayarak geniş kitlelere ulaştı. Tahir Elçi’nin hatırasına yazdığı ve Elçi’nin hayatını anlatan “Zeval” isimli belgesele hediye ettiği "Tutuşsun"u Erkan Oğur ile seslendiren Arkan, yeni albümü "Kanat Sesleri" için çalışmalarını sürdürüyor.