TRY 600
In stock
Livadi Safari Şile ATV Eğlencesi
  • Livadi Safari Şile ATV Eğlencesi
  • Livadi Safari Şile ATV Eğlencesi
  • Livadi Safari Şile ATV Eğlencesi

Livadi Safari Şile ATV Eğlencesi

750 ₺ 600 ₺ Var
Livadi Safari Şile'de adrenalin dolu bir macera için hazır mısınız? Livadi Safari, muhteşem doğa manzarasıyla ATV safari keyfini yaşatan bir cennet köşesi. Eşsiz orman yollarında özgürce gezmek ve unutulmaz anılar biriktirm...

Livadi Safari Şile'de adrenalin dolu bir macera için hazır mısınız?

Livadi Safari, muhteşem doğa manzarasıyla ATV safari keyfini yaşatan bir cennet köşesi. Eşsiz orman yollarında özgürce gezmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için Livadi Safari'ye gelin.

Doğanın içindeki serüvenin tadını çıkarın, unutulmaz anlarınız Livadi Safari ile başlasın!

Livadi Safari

Öncelikle Sürüş ve Güvenlik Eğitimi verilir.
ATV'ere alışana kadar test turları gerçekleştirilir.
Tur 15 km'lik doğal kum safari parkurundan oluşmaktadır, parkur yaklaşık hava koşulları ve 10 kişilik grubun performansına göre 1 saat 20 dakika sürmektedir. Eğitim ve test turları 30-35 dakika ile birlikte toplamda yaklaşık 2 saat süren bir aktivitedir. (2 kişi olan bir grupta Eğitim en fazla 5-10 dakika gibi olur 15 km parkur 45 dakıka ile 1 saat arası sürmektedir. Tabi YAZ aylarında kum oldukça yumuşak olur hafif gaz kesildiğinde bile atv ler batabilir, bu süreler uzamakta biz her gruba 2 saat vakit ayırıyoruz bir sonraki tura sarkmamak için.Birde bu süreler HİÇ atv kullanmayı bilmeyen gruplara göre ayarlanmıştır.) Hafta içi daha profesyonel turlar düzenlenmektedir.
Tura Dahil Olan Hizmetler:
ATV Sürüş ve Güvenlik Eğitimi
Tur Boyunca Tüm Resim Çekimleri
Safari Boyunca tüm rehberlik hizmetleri
Livadi Safari
Zorlu koşullarda gerçek safari deneyimi yaşayarak adrenalin ve hız dolu bir gün Livadi Safari ile sizleri bekliyor.
Livadi Safari İçin Katılım Koşulları
Tur başlamadan önce parkur tanıtımı, araç tanıtımı, güvenlik önlemleri vs hususlarında katılımcı tam olarak bilgilendirilir .
Bunlara aykırı haraketler sonucu meydana gelen bedeni ve / veya maddi hasarlardan işletmecinin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Katılımcının taşıta binmeden önce veya biniş esnasında uyuşturucu maddeler ve / veya alkollü içki kullanması yasaktır. Bu surette meydana gelen maddi ve bedeni (maddi ve manevi) zararlardan işletme sorumlu değildir. Uyuşturucu madde kullandığı veya alkollü olduğunun tespiti halinde katılımcının tura katılması / tura devam etmesi işletme tarafından engellenir. Bu durumda katılımcının ücretin iadesini talep hakkı yoktur.
Tur esnasında araçları sollamak, zig-zag çizmek, yan yana araç kullanmak veya parkur / yol güzergahına yönelik uyarılara katılımcı uymak zorundadır. Aksi haraketler sonucu meydana gelecek maddi ve bedeni zararlardan işletme sorumlu değildir.
Belirtilen kurallara katılımcının aykırı haraketi sonucu meydana gelecek araç hasarlarından katılımcı sorumludur.