TRY 135
In stock
'Küçük Prens' Çocuk Tiyatro Bileti
  • 'Küçük Prens' Çocuk Tiyatro Bileti

'Küçük Prens' Çocuk Tiyatro Bileti

165 ₺ 135 ₺ Var
Küçük Prens Küçük Prens  Müzikli Danslı Çocuk Oyunu    Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan, dünya edebiyatının en önemli eserleri arasında kabul edilen Küçük Prens oyunu Baykuş Çocuk Tiyatrosu ...

Küçük Prens

Küçük Prens 

Müzikli Danslı Çocuk Oyunu 

 

Antoine De Saint Exupery tarafından kaleme alınan, dünya edebiyatının en önemli eserleri arasında kabul edilen "Küçük Prens" oyunu Baykuş Çocuk Tiyatrosu  tarafından Izmir Alsancak Gazi Ortaokulu Tiyatro Sahnesi’nde perdelerini açmaya hazırlanıyor. 

 

Küçük Prens’imizin yolculuğu esnasında karşılaştığı karekterlerle olan serüvenlerine, düşündüren diyaloglarına sizlerin de ortak olmasını bekliyor ve bu yolculuğa sizlerle birlikte çıkmayı umut ediyoruz.  

 

“Çok sabırlı olmalısın. önce benden biraz ötede çimenlerin arasında oturacaksın. Sonra her geçen gün biraz daha yakınımda oturursun ama hep aynı saatte gelsen daha iyi olur. Söz gelimi öğleden sonra saat dörtte gelecek olsan, ben saat üçte mutlu olmaya başlarım. Her geçen dakika mutluluğum artar. Saat dördü geçerse endişelenmeye ve üzülmeye başlarım. Mutluluğun bedelini öğrenirim. Ama gelişigüzel gelirsen içimi sana hangi saatte hazırlayacağımı bilemem.”

 

Yazan: Antoine de SAINT - EXUPERY

Yöneten ve Uyarlayan: Polat İNANGÜL 

 

Oynayanlar: 

Çağlar SAYIM

Ekin İlayda ÖZER

Hüseyin IŞIK 

Gülçin DÜZOVA

 

Dekor ve Kostüm Tasarım: Feyza TATAR

Işık ve Ses: Öyküm KAYALAR

Müzik: Gökay KAÇANOĞLU

Kareografi: İrem ERYÜKSEL

Oyun Süresi: 55 dakika 

3 yaş ve üzeri için uygundur.