TRY 120
In stock
12 Mart Sancak 6:45 KK Bolu Konser Bileti
  • 12 Mart Sancak 6:45 KK Bolu Konser Bileti

12 Mart Sancak 6:45 KK Bolu Konser Bileti

120 TL Var
Rap müziğin sevilen ismi Sancak bomba gibi bir sahne performansı sergilemek için 6:45 KK Bolu'da sevenleriyle buluşuyor!   Sancak'ın birbirinden güzel şarkıları ile kendinize muhteşem bir konser keyfi yaşatmak için bu mu...

Rap müziğin sevilen ismi "Sancak" bomba gibi bir sahne performansı sergilemek için 6:45 KK Bolu'da sevenleriyle buluşuyor!

 

Sancak'ın birbirinden güzel şarkıları ile kendinize muhteşem bir konser keyfi yaşatmak için bu muhteşem gecede yerinizi ayırın!

Sevdiklerinizle birlikte doyasıya eğleneceğiniz bu akşam için uygun fiyatlı biletinizi tükenmeden alın!

İyi eğlenceler dileriz!

Sancak

Rapçi Sancak; Gerçek ismi ‘Yılmaz Erdoğan’dır. 1989 yılında İstanbul G.O.Paşa’da doğdu. 2005 yılında Tekirdağ/Çorlu’ya yerleşti. 2006 yılında Namık Kemal Üniv. Muhasebe bölümünü kazandı ve 2009 yılında mezun oldu. 2005 yılından beri Rap müzikle ilgileniyor. 2008 yılında ilk underground albümü olan ‘Orkestral Depresyon’u yayınladı.

 

Aynı zamanda beat ve prodüksiyon dalında da kendisini geliştirdi. Underground ve overground albümlere altyapılar hazırladı. 2010 yılında Ultrasonic Production bünyesine dahil oldu ve aynı yıl içerisinde bu oluşum adı altındaki ilk çalışması olan ‘Resim’ albümünü tamamladı. Yine 2010 yılında Eskişehir OGÜ Fizik bölümünü kazandı ve eğitimini sürdürüyor.

2016 yılının sonlarına doğru çıkardığı yeni albümü ” YAĞMUR ” ile hayranlarının beklentilerini karşılayacak ve büyük ilgi gören şarkılarla sanat yaşamını sürdürmektedir.