TRY 125
In stock
'Alice Harikalar Diyarında' Çocuk Tiyatro Bileti
  • 'Alice Harikalar Diyarında' Çocuk Tiyatro Bileti

'Alice Harikalar Diyarında' Çocuk Tiyatro Bileti

165 ₺ 125 ₺ Var
Kült çocuk hikayesi 'Alice Harikalar Diyarında' tiyatro oyunu, minik dostlarıyla buluşuyor!   Çocukların hayal dünyasını büyüleyen bu önemli hikaye ile çocuklarınızın eğlence dolul bir gün geçirmesini sağlamak isti...

Kült çocuk hikayesi 'Alice Harikalar Diyarında' tiyatro oyunu, minik dostlarıyla buluşuyor!

 

Çocukların hayal dünyasını büyüleyen bu önemli hikaye ile çocuklarınızın eğlence dolul bir gün geçirmesini sağlamak istiyorsanz acele edin!


Uygun fiyatlı biletlerinizi tükenmeden alın!


İyi seyirler...

Alice Harikalar Diyarında

Lewis Carroll tarafından yazılan ve sayısız dile çevrilen edebiyat dünyasının şaheser eserlerinden biri olan “Alice Harikalar Diyarında” Baykuş Çocuk Tiyatrosu tarafından yeniden sahnede.

 

Güzel bir bahar gününde Alice’in ablası, evlerinin bahçesinde Alice’e kitap okumaktadır. Oysa Alice için bu durum renksiz ve tekdüzedir. O, imkansız şeylerin gerçekleştiği, renkli ve fantastik bir dünyanın hayalini kurmaktadır.

 

Tam o sırada önünden hızla geçen ve konuşan bir tavşanın peşine takılır. Bir ağacın kovuğundan içeri atlayan tavşanın peşinden o da atlar ve kendini Harikalar Diyarı'nda bulur. Harikalar Diyarı’nda inanılmaz olaylarla, çözümsüz bilmecelerle, anlaşılmaz sözcük oyunlarıyla karşılaşır. Bu Harikalar Diyarı’nda Alice, kimi zaman zorluklarla karşılaşır. Eğer siz de Alice'e yardımcı olmak isterseniz oyunumuza bekleriz.

 
Künye

Yazan : Lewis CARROLL

Yöneten : Polat İNANGÜL

Uyarlayan: Güneş AKTAŞ

Müzik : Gökay KAÇANOĞLU

Sahne ve Kostüm Tasarımı : İpek ÇAVUŞ

 

Oynayanlar:

Gülçin DÜZOVA

Bengü BAYRAM

Ekin İlayda ÖZER

Çağlar SAYIM

Gökçe ÖZPALANLAR

 

Ses ve Işık: Hüseyin IŞIK

 

Oyun Süresi: 50 Dakika

Müzikli Danslı Çocuk Oyunu

4 yaş ve üzeri için uygundur.