TRY 99
In stock

Ruhunuza Uzman Dokunuşlar! The Green Park Hotel Pendik Day Spa'da Kese Köpük ve Masaj Seçenekleri

99 TL Var
Bu fırsatta kadınlar ve erkekler yararlanabilir. Sauna,Türk hamamı,  buhar odası, duş alanları fırsata dahildir. Hafta içi ve hafta sonu saat 17:00'a kadar geçerlidir.

Ruhunuza Uzman Dokunuşlar!

Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center'da çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor. Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi'nde;  Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri, cilt ve vücut bakımları, VIP masaj odaları ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.

Tepideryum (Sıcak Taş Yatakları)

Yoğun iş temposundan bunalan misafirleri The Green Park Pendik Hotel & Convention Center'da çok özel terapiler ve dinlendirici aktiviteler bekliyor. Uzman terapistlerin bakımları eşliğinde günlük hayatın tüm stresinden arınacağınız SPA & Wellness Merkezi'nde; Türk hamamı, sauna, güzellik merkezi, buhar odaları, jakuzi, banyo terapileri, cilt ve vücut bakımları, VIP masaj odaları ve vitamin barı ile sağlık, güzellik ve daha fazla zindelik kazandırıyor.

Masaj Seçenekleri

Antistress, klasik, aromaterapi, medikal masaj (40 dakika)