TRY 14
In stock
Playland Bowling Oyun Biletleri
  • Playland Bowling Oyun Biletleri
  • Playland Bowling Oyun Biletleri
  • Playland Bowling Oyun Biletleri
  • Playland Bowling Oyun Biletleri
  • Playland Bowling Oyun Biletleri

Playland Bowling Oyun Biletleri

25 TL 14 TL Var
Türkiye'nin renkli eğlence merkezi Playland; Eskişehir bowling merkezinde sizlere unutumaz bir gün vadediyor...Keyfiniz için her detayın özenle düşünüldüğü bowling salonlarında tadına doyum olmaz anlar yaşayacağınız...

Türkiye'nin renkli eğlence merkezi Playland; Eskişehir bowling merkezinde sizlere unutumaz bir gün vadediyor...

Keyfiniz için her detayın özenle düşünüldüğü bowling salonlarında tadına doyum olmaz anlar yaşayacağınız indirimli playland bowling fırsatı sizleri bekliyor...

Kıyasıya rekabetin eğlenceyle harmanlandığı bowling oyununun keyfine varmak için şehrinizin en gözde oyun merkezinde yeriniz hazır!

Bowlingin yanı sıra bilardo, langırt oyunları ile de oyun zevkiniz durmaksızın tırmanmaya devam edecek...

Arkadaşlarınızla ya da ailenizle bol kahkahalı bir gün geçirmek için indirimli playland bowling oyun biletine sahip olmanız yeterli. Oyun zevkinizi katlayacak indirimli bowling fiyatları için acele edin!


Playland'ın renkli dünyasının kapılarını aralayan Eskişehir bowling fırsatını sakın kaçırmayın!

Eğlence sizi bekliyor... 

Playland


Playland Oyuncak A.Ş İstanbul’da kurulmuştur. Oyuncak ve oyun araçları üreten firmamız, kendine özgü renkleriyle eğlence dünyasının bir parçası olmuştur.Playland; imalat, ithalat, ihracat, satış, kiralama, işletme ve teknik servis alanlarında tüm Türkiye ve Avrupa’da distribütörlük, temsilcilik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Playland, ithal ürünlerle birlikte kendi ürünlerini de, marka ve endüstriyel tasarım yetki belgesiyle üretmektedir. Firmamız her alanda bilgisayar destekli projelendirme ve tasarım yapabilmekte, çeşitli alternatifler sunabilmektedir.

Playland, hangi oyun araçlarının imal ve ithal edileceğini, yapılan kapsamlı araştırmalardan sonra karar vermektedir. Markalı ve lisanslı oyuncak ithal eden firmamız; çocuklara doğru eğitim ve oyun zevkini vermeyi amaçlayıp, tüm oyuncakların çocuk üzerindeki etkisini incelemekte ve daima en kaliteli ürünü müşterilerimize sunmayı hedeflemektedir.

Bu kapsamda firmamız, topluma ve genç nüfusa karşı sosyal yükümlülüklerini de yerine getirmeye azami dikkat etmektedir. Playland üretim felsefesi, çocukların güvenliği ve malzememizin sağlamlığı üzerine inşa edilmiştir. Firmamız bu felsefeyi takiben, oyun araçlarında keskin ve köşe yüzeyleri tasarımlarında eritmiştir. Ortaya çıkabilecek tehlikeli durumları yok etmiş ve oyun araçlarının yüzeylerinin düzgün, kolay temizlenebilir olmasına dikkat etmiştir.

 

Playland alanında sürekli yeni araştırmalar içinde olmayı, yeni fikirler, yeni çözümler, yeni tasarımlar, yeni modeller üretmeyi hedef ve prensip edinmiştir.

Gelişen ve değişen dünyada oyuncak sektörü de rekabet içindedir. Playland; yaşanan yarış ortamında, kalitesiyle var olmayı ilke edinmiş ve bu yarışta rakipleriyle değil, kalitesiyle fark yaratmayı amaç edinmiştir. Playland, müşterilerimizin tüm taleplerini projelendirip, üretecek bir konuma ulaşmıştır. Eşsiz tasarım, zengin renk, model çeşitliliği ve Avrupa standartlarında gerçekleştirdiği üretimle kalitesini pekiştirmiştir.

Müşterilerimizle kurmuş olduğumuz uzun vadeli bağlarımız, kayıtsız şartsız kaliteye bağlılığımız, tüm girişimlerimizin uzun vadede başarılı olmasına temel oluşturmuş, müşteri sadakatinin de anahtarı olmuştur.

Misyon:
Dünya standartlarında, en yüksek kalite ve makul maliyetler ile Türkiye’de üretilen ürünlerin uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulması, satış sonrası desteği ve yedek parça garantisi ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlanması ana hedefimiz.

 

Vizyon:
Sektöre özel klasikleşmiş oyuncak ve oyun gruplarını korumak ve yaşatmakla birlikte çağın ve teknolojinin getirdiği ve dünya standartlarındaki en yeni ürün gruplarını geliştirmek ve üretmek sürekli olarak fark yaratmak ve hep öncü olmak.


Sektörde geniş ürün yelpazesiyle; yenilikçi, öncü ve lider bir kuruluş olmayı, Müşterilerimize saygılı ve her gün bir önceki günden daha iyi hizmet verme isteğiyle çalışmayı, Kalite ve fiyatta müşterilerimizin arzusuna hitap etmeyi, Tüketiciye saygılı, yasalara uyan, kaliteli ürün imal eden firmalarla çalışmayı, işini seven, çalışkan ve güler yüzlü personelimizle; sıcak, içten ve herkesin birbirine saygılı olduğu dir çalışma ortamı yaratmayı, Yaşamamız ve gelişmemiz için temel unsur olan hep ileriye giden, müşterisine, çalışanına ve en önemlisi çocuklara saygılı, modern bir dünya şirketi olmayı hedeflemektedir. Çocukların gerek kendi aralarında, gerekse aileleriyle birlikte zevk alarak ve öğrenerek oynayabilecekleri Playland oyun alanlarını, oyuncak ve oyun araçlarından oluşan ürünlerimizi, siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz