TRY 59
In stock

Kilyos Gümüş Beach Girişi ve Hamburger Menü

59 TL Var
Gümüş Beach 09:00 – 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Aile konsepti nedeniyle 2 ve üzeri grup erkek girişi kabul edilmemektedir. Gümüş Beach işletmesi uygun görmediği kişileri plaja almama hakkını saklı tutmaktadır. Dışarıdan getirilecek yiyecek-içecek kabul edilmemektedir. 0-6 yaş arası çocuk girişi ücretsiz olup, 7 yaş ve üzeri kupon almalıdır. BAYRAM VE ÖZEL GÜNLERDE HAFTA SONU TARİFESİ UYGULANIR, TESİSİ BU GÜNLERDE ZİYARET EDECEKSENİZ HAFTA SONU SEÇENEĞİNİ SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE HİZMETTEN YARARLANAMAZSINIZ.
Sıcak kumların ve serin suların tüm keyfi Gümüş Beach'de sizleri bekliyor...

Stresli zamanların tüm acısını, sevdiklerinizle birlikte keyif dolu bir gün geçirerek üzerinizden atmak için indirimli plaj fırsatını sakın kaçırmayın!

Denizin, kumların ve güneşin huzurunu keyif dolu anlarla süsleyeceğiniz uygun fiyatlı plaj girişi biletinizi hemen alın ve rezervasyonunuzu yapın.

İyi eğlenceler dileriz.

*Covid-19 önlemleri alınmış olup tesis düzenli olarak dezenfekte edilmekte ve sosyal mesafe kurallarına uyulmaktadır.
*BAYRAM VE ÖZEL GÜNLERDE HAFTA SONU TARİFESİ UYGULANIR, TESİSİ BU GÜNLERDE ZİYARET EDECEKSENİZ HAFTA SONU SEÇENEĞİNİ SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. AKSİ TAKDİRDE HİZMETTEN YARARLANAMAZSINIZ.