TRY 735
In stock

Fuat Paşa Yalısı'ndan Konfor ve Zerafeti Bir Arada Yaşamak İsteyenler İçin Tek veya Çift Kişilik Kahvaltı Dahil Konaklama

735 TL Var
Fuat Paşa Yalısı'nda denizle iç içe, şehir ve boğaz manzaralı odalarda harika bir geceye hazır olun!Lüks tasarımlı odaları, profesyonel ekibi ve şık ambiyansıyla sizi özel hissettirecek bir konaklama deneyimi yaşayacağın...

Fuat Paşa Yalısı'nda denizle iç içe, şehir ve boğaz manzaralı odalarda harika bir geceye hazır olun!

Lüks tasarımlı odaları, profesyonel ekibi ve şık ambiyansıyla sizi özel hissettirecek bir konaklama deneyimi yaşayacağınız Fuat Paşa Yalısı'ndan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Fuat Paşa Yalısı'nın konaklama fırsatından en uygun fiyata yararlanmak için vakit kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirin.

İyi tatiller dileriz...

Otel Tarihçesi

18. yüzyılın sonlarına doğru inşa edildiği sanılan yalı, bir paşa tarafından yaptırılmıştır. Daha sonra el değiştiren yalı, uzun süre, II. Abdülaziz sadrazamı Keçecizade Fuat Paşa tarafından ev olarak kullanılmıştır. Keçecizade Fuat Paşa döneminden sonra bir süre ev olarak kullanılan yalı, Cumhuriyet döneminde restore edilerek, 1930 yıllarda otel ve pansiyon amaçlı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Keçecizade Fuat Paşa Yalısı, İstanbul' a eşsiz bir güzellik katan Boğaziçi' nin en güzel yalılarından biri olup, 1991 yılından bu yana Hotel Fuat Paşa olarak hizmet vermektedir.

İki yüzyıldır İstanbul tarihinin sessiz tanıklığını yapan Keçecizade Fuat Paşa Yalısı, bugün Osmanlı mimarisini, modern otelcilik anlayışı ile birleştirip turizmin hizmetine sunmaktadır.